Read The 7 Habits of Highly Effective People by Stephen R. Covey Free Online


Ebook The 7 Habits of Highly Effective People by Stephen R. Covey read! Book Title: The 7 Habits of Highly Effective People
The author of the book: Stephen R. Covey
Edition: A Fireside Book
The size of the: 971 KB
City - Country: No data
Loaded: 2489 times
Reader ratings: 6.2
Date of issue: January 1st 2008
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF

Read full description of the books:Seda peetakse kõigi aegade edukaimaks äri- ja isiksuse arendamise raamatuks.
Väga efektiivse inimese 7 harjumust on terviklik inimlike probleemide lahendamise süsteem, mille alustalaks on printsiipidekeskseks saamine. Seitsme harjumise omandamine aitab lõpetada enesehävitusliku käitumise kodus ja tööl ning on teejuhiks sisemise meelerahu ja usalduse saavutamise teel. Covey otsib inimese käitumise juuri iseloomust ja õpetab avastama ja kasutama sisseharjunud käitumismallide asemel universaalseid, igikestvaid printsiipe.
Väga efektiivse inimese 7 harjumust ei ole mitte esmaabivahend, uute tehnikate ja kiirete lahenduste käsiraamat, vaid pigem pikk trepp õigluse, sõnapidamise, aususe ja inimväärikuse printsiipide juurde, mis annavad meile nii kindlustunde kohanemiseks muutustega elus, perekonnas ja töös, kui ka tarkuse ja jõu, et haarata kinni neist võimalustest, mida muutused pakuvad.
Dr. Stephen R. Covey on kogu maailmas tuntud ja hinnatud juhtimiskonsultant, perenõustamisekspert, teadlane ja koolitaja. Covey õpetus ja raamatud 33 keeles on au sees Valgest Majast Saudi Araabiani. Covey koolitus toimub maailma enam kui 500 paigas ja sellest võtab igal aastal osa üle 750 000 inimese.

See raamat on mõeldud inimesele, kes tahab olla edukas, aga jääda seejuures inimeseks. Sooviks ju suurem jagu meist olla üheaegselt nii edukas kui ka inimlik inimene. Raamat on selle dilemma lahendamise võimalus. Näidatakse väga selgelt, et efektiivsuse võib tagada koostöö, kus võidavad kõik osapooled. S. Covey raamat süstib optimismi eestlasele, kes tahab jääda ausaks keerukas ärimaailmas (Voldemar Kolga, TPÜ psühholoogiaprofessor).

Eesti on läbinud esimese varakapitalistliku arenguetapi ja paljudel on tekkinud küsimus: kuidas edasi? Covey mõtestab lahti ja korrastab eetilised ning üldinimlikud printsiibid, mis aitavad meil endas selgusele jõuda. Väga õigeaegne ja vajalik raamat kõigile neile, kes tahavad elus edasi jõuda ja on enda vastu nõudlikud (Peep Aaviksoo, Eesti Mobiiltelefoni juhatuse esimees).


Download The 7 Habits of Highly Effective People PDF The 7 Habits of Highly Effective People PDF
Download The 7 Habits of Highly Effective People ERUB The 7 Habits of Highly Effective People PDF
Download The 7 Habits of Highly Effective People DOC The 7 Habits of Highly Effective People PDF
Download The 7 Habits of Highly Effective People TXT The 7 Habits of Highly Effective People PDFRead information about the author

Ebook The 7 Habits of Highly Effective People read Online! Stephen Richards Covey was the author of the best-selling book, "The Seven Habits of Highly Effective People". Other books he wrote include "First Things First", "Principle-Centered Leadership", and "The Seven Habits of Highly Effective Families". In 2004, Covey released "The 8th Habit". In 2008, Covey released "The Leader In Me—How Schools and Parents Around the World Are Inspiring Greatness, One Child at a Time". He was also a professor at the Jon M. Huntsman School of Business at Utah State University. You can purchase Stephen R. Covey's books and audios at http://www.7habitsstore.com

Covey died at the Eastern Idaho Regional Medical Center in Idaho Falls, Idaho, on July 16, 2012, due to complications from a bicycle accident he suffered the previous April.


Reviews of the The 7 Habits of Highly Effective People


SETH

Phone number you need to drive for protection against robots I wrote a phone and downloaded no problem.

FLORENCE

Light fiction for Cloudy day

SETH

Put it on the toilet paper! or the fireplace!

JASMINE

Phone number you need to drive to protect against robots.
Add a comment
Download EBOOK The 7 Habits of Highly Effective People by Stephen R. Covey Online free

PDF: the-7-habits-of-highly-effective-people.pdf The 7 Habits of Highly Effective People PDF
ERUB: the-7-habits-of-highly-effective-people.epub The 7 Habits of Highly Effective People ERUB
DOC: the-7-habits-of-highly-effective-people.doc The 7 Habits of Highly Effective People DOC
TXT: the-7-habits-of-highly-effective-people.txt The 7 Habits of Highly Effective People TXT