Read Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia by David Quammen Free Online


Ebook Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia by David Quammen read! Book Title: Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia
The author of the book: David Quammen
Edition: Äripäev
The size of the: 447 KB
City - Country: No data
Loaded: 2840 times
Reader ratings: 7.6
Date of issue: January 7th 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF

Read full description of the books:Mitme teadusharu piirimail kulgevas tõsielupõnevikus viib tuntud kirjanik David Quammen lugeja reisile Austraalia võidusõiduhobuste tallidesse, Kesk-Aafrika džunglitesse, Borneo ja Bali saarele, Kagu-Aasia suurlinnade turgudele, Bangladeshi lagunenud majadesse ja Hiina koobastesse, ajades üle maailma levivate taudide nagu SARSi, linnugripi või ka päris tavalise, kuid igal aastal erineva gripi jälgi.

Aeg-ajalt põikab autor maailma tipplaboritesse ja leiab kõikjal eest kummaliste ja senitundmatute haiguste maailma, milles kiiresti ja kaugele rändav inimloom end üha kaitsetumana tunneb.

„Inimesed ja gorillad, hobused ja kabrikud ja sead, pärdikud ja šimpansid, nahkhiired ja viirused: me kõik oleme selles koos,“ kirjutab autor ega unusta lisamast, et Trooja hobune võib tänapäeval esineda näiteks pardi kujul. Quammen otsib oma raamatus selgust, kuidas, kust ja miks need haigused ilmuvad ja esitab loogilise küsimuse: mis tuleb järgmiseks?

Ajakiri Scientific American nimetas „Hüppe“ 2012. aasta parimaks raamatuks ning see pälvis ka 2013. aasta teaduskirjanike preemia Science in Society Journalism Award. Teos jõudis ka Amazoni, Daily Beasti ja New York Timesi parimate raamatute sekka, PEN / E. O. Wilsoni teaduskirjanduse aastaauhinna lõppvalikusse ning USA mainekaima kirjandusauhinna National Book Critics Circle Award finaali.
David Quammen on tunnustatud Ameerika teadus- ja looduskirjanik, kes on avaldanud 15 raamatut ning teinud kaastööd paljudele ajalehtedele ja ajakirjadele. Eesti keeles on Quammenilt varem ilmunud „Dodo laul“.


Download Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia PDF Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia PDF
Download Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia ERUB Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia PDF
Download Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia DOC Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia PDF
Download Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia TXT Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia PDFRead information about the author

Ebook Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia read Online! David Quammen (born February 1948) is an award-winning science, nature and travel writer whose work has appeared in publications such as National Geographic, Outside, Harper's, Rolling Stone, and The New York Times Book Review; he has also written fiction. He wrote a column called "Natural Acts" for Outside magazine for fifteen years. Quammen lives in Bozeman, Montana.


Reviews of the Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia


JACK

There are clear drawbacks

OSCAR

The book has disappointed, little new, lots of water!

HOLLIE

The only book I read in 1 day

TEDDY

The book liked more than the previous

ZOE

Why do you ask me to write a phone?
Add a comment
Download EBOOK Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia by David Quammen Online free

PDF: hpe-zoonoosid-ja-jrgmine-leilmne-pandeemia.pdf Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia PDF
ERUB: hpe-zoonoosid-ja-jrgmine-leilmne-pandeemia.epub Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia ERUB
DOC: hpe-zoonoosid-ja-jrgmine-leilmne-pandeemia.doc Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia DOC
TXT: hpe-zoonoosid-ja-jrgmine-leilmne-pandeemia.txt Hüpe. Zoonoosid ja järgmine üleilmne pandeemia TXT