Read 人生成功7秘訣 by Stephen R. Covey Free Online


Ebook 人生成功7秘訣 by Stephen R. Covey read! Book Title: 人生成功7秘訣
The author of the book: Stephen R. Covey
Edition: 講談社
The size of the: 559 KB
City - Country: No data
Loaded: 2138 times
Reader ratings: 4.6
Date of issue: September 1st 1990
ISBN: 406204983X
ISBN 13: 9784062049832
Language: English
Format files: PDF

Read full description of the books:Seda peetakse kõigi aegade edukaimaks äri- ja isiksuse arendamise raamatuks.
Väga efektiivse inimese 7 harjumust on terviklik inimlike probleemide lahendamise süsteem, mille alustalaks on printsiipidekeskseks saamine. Seitsme harjumise omandamine aitab lõpetada enesehävitusliku käitumise kodus ja tööl ning on teejuhiks sisemise meelerahu ja usalduse saavutamise teel. Covey otsib inimese käitumise juuri iseloomust ja õpetab avastama ja kasutama sisseharjunud käitumismallide asemel universaalseid, igikestvaid printsiipe.
Väga efektiivse inimese 7 harjumust ei ole mitte esmaabivahend, uute tehnikate ja kiirete lahenduste käsiraamat, vaid pigem pikk trepp õigluse, sõnapidamise, aususe ja inimväärikuse printsiipide juurde, mis annavad meile nii kindlustunde kohanemiseks muutustega elus, perekonnas ja töös, kui ka tarkuse ja jõu, et haarata kinni neist võimalustest, mida muutused pakuvad.
Dr. Stephen R. Covey on kogu maailmas tuntud ja hinnatud juhtimiskonsultant, perenõustamisekspert, teadlane ja koolitaja. Covey õpetus ja raamatud 33 keeles on au sees Valgest Majast Saudi Araabiani. Covey koolitus toimub maailma enam kui 500 paigas ja sellest võtab igal aastal osa üle 750 000 inimese.

See raamat on mõeldud inimesele, kes tahab olla edukas, aga jääda seejuures inimeseks. Sooviks ju suurem jagu meist olla üheaegselt nii edukas kui ka inimlik inimene. Raamat on selle dilemma lahendamise võimalus. Näidatakse väga selgelt, et efektiivsuse võib tagada koostöö, kus võidavad kõik osapooled. S. Covey raamat süstib optimismi eestlasele, kes tahab jääda ausaks keerukas ärimaailmas (Voldemar Kolga, TPÜ psühholoogiaprofessor).

Eesti on läbinud esimese varakapitalistliku arenguetapi ja paljudel on tekkinud küsimus: kuidas edasi? Covey mõtestab lahti ja korrastab eetilised ning üldinimlikud printsiibid, mis aitavad meil endas selgusele jõuda. Väga õigeaegne ja vajalik raamat kõigile neile, kes tahavad elus edasi jõuda ja on enda vastu nõudlikud (Peep Aaviksoo, Eesti Mobiiltelefoni juhatuse esimees).


Download 人生成功7秘訣 PDF 人生成功7秘訣 PDF
Download 人生成功7秘訣 ERUB 人生成功7秘訣 PDF
Download 人生成功7秘訣 DOC 人生成功7秘訣 PDF
Download 人生成功7秘訣 TXT 人生成功7秘訣 PDFRead information about the author

Ebook 人生成功7秘訣 read Online! Stephen Richards Covey was the author of the best-selling book, "The Seven Habits of Highly Effective People". Other books he wrote include "First Things First", "Principle-Centered Leadership", and "The Seven Habits of Highly Effective Families". In 2004, Covey released "The 8th Habit". In 2008, Covey released "The Leader In Me—How Schools and Parents Around the World Are Inspiring Greatness, One Child at a Time". He was also a professor at the Jon M. Huntsman School of Business at Utah State University. You can purchase Stephen R. Covey's books and audios at http://www.7habitsstore.com

Covey died at the Eastern Idaho Regional Medical Center in Idaho Falls, Idaho, on July 16, 2012, due to complications from a bicycle accident he suffered the previous April.


Reviews of the 人生成功7秘訣


ARCHIE

The book is very deep! Tip for Reading.

GRACE

This book is awesome!

TYLER

Phone number need to drive to protect against robots I wrote the number and downloaded no problems.

SIENNA

Now this book is one of my favorites!
Add a comment
Download EBOOK 人生成功7秘訣 by Stephen R. Covey Online free

PDF: 7.pdf 人生成功7秘訣 PDF
ERUB: 7.epub 人生成功7秘訣 ERUB
DOC: 7.doc 人生成功7秘訣 DOC
TXT: 7.txt 人生成功7秘訣 TXT